Close

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej i 250. rocznicę powstania KEN obchodziliśmy w naszym Liceum wyjątkowo uroczyście. Był to dzień uśmiechu i wielu dobrych życzeń.
Uczniowie z klasy 3C, pod kierunkiem nauczycieli historii pani Magdaleny Śledź i pana Bartosza Warzechy, przygotowali tablicę informacyjną upamiętniającą KEN oraz tematyczną audycję radiową, w trakcie której Laura Płotnikiewicz i Adrian Janusz złożyli dyrekcji, nauczycielom i pracownikom szkoły najserdeczniejsze życzenia i podziękowali za trud pracy włożony w wychowanie młodego pokolenia.
Przedstawiciele Rady Rodziców, pan Mariusz Borzęcki i pani Katarzyna Sokół przekazali Gronu Pedagogicznemu podziękowania za życzliwość, pasję i zaangażowanie w pracę oraz życzenia dalszych sukcesów w kształtowaniu młodych umysłów.
Samorząd Uczniowski przygotował wiele niespodzianek z okazji „Dnia Nauczyciela”: uczniowie mogli tego dnia przebrać się za ulubionego nauczyciela i spróbować swoich sił w roli profesora liceum. Pan dyrektor Radosław Kluza oraz pani wicedyrektor Monika Cisło otrzymali medale „Strażnika Identyfikatorów I LO”, które wręczyła delegacja SU na czele z Emilią Krawiec, Natalią Mazepą i Dawidem Borzęckim. Nie zabrakło życzeń oraz podziękowań za otwartość i uczynienie z naszej szkoły nowoczesnego miejsca do nauki.
Święto Edukacji Narodowej jest także okazją do uhonorowania nauczycieli za sukcesy w pracy dydaktyczno-wychowawczej. Z radością zawiadamiamy, że Nagrody Dyrektora I Liceum im. Stanisława Konarskiego w Mielcu otrzymali: pani Monika Toczyńska, pani Małgorzata Stryczek, pani Joanna Trojak, pani Anna Wardzała, pani Ewa Szumacher, pani Anna Kozioł, pani Elżbieta Żelazko, pani Mariola Maj i pani Elżbieta Poloczek. Z kolei Nagrodę Starosty Powiatu Mieleckiego otrzymali pani Małgorzata Jakóbik, pani Lidia Osipiak i pan Marek Paduch. Serdecznie gratulujemy nagrodzonym nauczycielom!
Skip to content